Opinie

Bardzo solidni i profesjonalni, a przy tym życzliwi - dziękuję bardzo

Kopeć Marek

Pragnę tą drogą podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Calvaria z Wejherowa za wysoki profesjonalizm, kulturę osobistą pracowników i fachowość. Polecam innym nie tylko z racji pogrzebu ale także innych prac cmentarnych. Są naprawdę najlepsi.

Arkadiusz

Kompetentni i profesjonalni dziękuje.

Hebel

Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie zakładu pogrzebowego CALVARIA, za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego ukochanego Tatusia[*]Począwszy od zabrania ciała z domu,uroczystość pożegnania oraz kremację oraz całą oprawę podczas mszy i pochówku.Wszystko było przepięknie zorganizowane,z pełnym szacunkiem dla zmarłego i nas czyli rodziny. Tak jak CALVARIA powinny funkcjonować wszystkie zakłady pogrzebowe na naszym terenie. Z całą odpowiedzialnością polecam ten zakład wszystkim którzy kiedykolwiek będą potrzebowali tego typu pomocy przy organizacji pogrzebu i wszystkich uroczystości z nim związanych. Bardzo dziękujemy za empatię ,kondolencje, szacunek.

Grażyna Kadar z rodziną

Dziękuje za wszelką pomoc po odejściu mamy.

Adam

W imieniu rodziny zmarłego chciałabym Państwu podziękować za godną oprawę pogrzebu oraz fachowe przeprowadzenie uroczystości z zachowaniem powagi sytuacji. Chciałabym również zaznaczyć, że od pierwszych chwil po śmierci krewnego pracownicy zakładu służyli nam pomocą i udzielali wszelkich, czasem trudnych porad. Za wszystko jesteśmy Państwu dozgonnie wdzięczni. Szczególne podziękowania ślemy dla mistrza ceremonii, którego oratoryjne mowy przypadły nam szczególnie do serca.Dziękujemy także pozostałym pracownikom Państwa zakładu bez których pomocy uroczystość nie przebiegałaby tak sprawnie i godnie. Dziękujemy

Katarzyna Merc

Wysoko oceniam Firmę Calvaria za profesjonalizm. Życie zmusiło do skorzystania z usług firmy pogrzebowej, konkretnie Firmy Calvaria. "Ludzie przychodzą i odchodzą" . Składam ogromne podziękowania za kompleksową obsługę w zorganizowaniu pogrzebu jak również wielu wymaganych prawem formalności. Od chwili zabrania zwłok z domu w środku nocy , poprzez wszelką pomoc urzędową , administracyjną cmentarza, dopilnowania szczegółów aby pożegnanie bliskiej osoby odbyło się z należytą czcią i honorem.

Piotr

Pragnę podziękować zakładowi Calvaria za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego taty,za duży profesjonalizm,kulturę osobistą pracowników,za załatwienie formalności urzędowych.Osoby te są życzliwe,sumienne,z szacunkiem podchodzą do ludzi.Polecam wszystkim Zakład Calvaria, jeszcze raz bardzo dziękuję.

Dorota